Триватимуть цьогорічні зимові канікули з 25 грудня по 9 січня включно.

Зимові канікули для столичних школярів почнуться 25 грудня і триватимуть до 9 січня включно. Про це повідомили у Київській міській раді.

За словами заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, причин для переносу часу початку канікул немає.

«Завдяки ефективним протиепідеміологічним заходам в столиці вдалось зупинити зростання захворюваності на COVID-19 і вийти з червоної зони епідеміологічної небезпеки. Зараз всі 425 столичних шкіл працюють у звичайному режимі, а наші служби проводять постійний моніторинг закладів середньої освіти, контролюючи динаміку захворювання», – заявив Валентин Мондриївський.

Він зауважив, що фахівці наполегливо рекомендують максимально вакцинувати населення для більш безпечного перебігу хвороби та збереження життя.

«Київ – лідер з вакцинації в Україні. Зараз вже зроблено майже 3,2 мільйона вакцинацій, де повністю вакциновано 1,58 мільйона киян, а серед представників освітньої галузі ця цифра вже майже 97 відсотків. Вакцинація, як показує практика, полегшує перебіг хвороби та рятує життя. Як зазначають представники центральної влади, якщо в країні буде досягнуто рівень вакцинації двома дозами 70 відсотків дорослого населення можна буде скасовувати карантинні обмеження», – підкреслив Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, з 22 листопада діти повернулися до очного навчання у школах Києва.

Фото: unsplash