На даний час в дендропарку створені коленції рідкісних, малопоширених та зникаючих видів рослин, занесених до Червоної книги України.

Світлини парку оприлюднили на його  сторінці у соцмережі.

Як відомо, в основу Сирецького дендрологічного парку був покладений невеликий масив з хвойних та листвених пород , який знаходився біля будинку колишнього власника квіткового господарства Карла Мейера в 1875 року.

Серед насаджень Сирецького дендропарку є такі екзоти, як: тис гострокінцевий 1875 року посадки, туя західна 1895 року посадки та групи рослин 1900 року посадки: ялина Енгельмана, ялина колюча ‘Срібляста’, туя західна ‘Ельвангера’, кипарисовик горіхоплідний ‘Нитчастий’, ялина звичайна, клен гостролистий ‘Шведлера’, липи кримська та повстиста.

На даний час в дендропарку створені коленції рідкісних, малопоширених та зникаючих видів рослин, занесених до Червоної книги України. Особлива цінність колекції дендропарку визначається наявністю таких видів, як гінкго дволопатеве, тюльпанове дерево, магнолії Кобус, метасеквої розсіяношишкової, тису ягідного, мікробіоти перехреснопарої, багаточисельних форм туї західної, сосни кедрової європейської, клокички перистої, дуба австрійського.

Фото: facebook