На цьому тижні у Києві буде морозна погода, а дороги вкриє туман та ожеледиця. Синоптики прогнозують сонячну погоду всередині тижня.

Про це свідчать дані телеканалу «Київ».

Київ Media

Так, у понеділок, 28  листопада, синоптики прогнозують у Києві хмарну погоду з мокрим снігом. На вулицях столиці розсіється туман, а на дорогах подекуди зустрічатиметься ожеледиця. Температура вдень підніметься до +1°C, а вночі спаде до -2°C.

У вівторок, 29 листопада, протягом усього дня протримається похмура погода зі снігом. Температура вдень сягатиме +2°C, а вночі спаде до -2°C.

У середу, 30 грудня, синоптики прогнозують сонячну погоду без опадів. Температура вдень сягатиме до -1°C, а вночі впаде до -5°C.

У четвер, 1 грудня, сонце також визирне з-за хмар. День пройде без опадів. Температурні показники вдень сягатимуть до +2°C, а вночі до -7°C.

У п’ятницю, 2 грудня, у Києві очікується хмарна погода без опадів. Температура вдень сягатиме -3°C, а вночі опуститься до -6°C.

У суботу, 3 грудня, синоптики прогнозують хмарну погоду зі снігом. Температура вдень підніметься до -2°C, а вночі спаде до -4°C.

За прогнозом, у неділю, 4 грудня, у столиці буде хмарна погода та йтиме сніг. Температура вдень сягатиме -3°C, вночі -4°C.

Фото: getty images / Телеканал «Київ»