Заклад планують відкрити у 2022 році.

Проект American University взяв в оренду будівлю річкового вокзалу у центрі Києва та облаштує там університет західного зразка з бюджетом $33 млн. Видання Forbes.ua публікує фотовізуалізації майбутнього закладу.

Співзасновник університету Курт Волкер також розповів виданню, що перших студентів на магістерські програми планують прийняти навесні 2022 року, а на ступінь бакалавра — у вересні. За п’ять років АЮК хоче зрости до 3800 студентів. Почнуть із програм у сфері менеджменту та IT, а пізніше — у сфері інженерії, архітектури, дизайну та права.

Як ми писали, українським інвестором проекту будівництва Американського університету в Києві (American University) є співвласник мережі АТБ Геннадій Буткевич.

Вартість проекту American University за даними Американcько-української ділової ради – $26 млн., за розрахунками, у 2026 році університет приноситиме дохід в $25,8 млн. Вартість навчання в університеті оцінюють приблизно у $15 000 на рік.

Київський міський голова Віталій Кличко під час презентації проекту заявляв, що Американський університет «це прекрасна ідея, чудовий проект, який має повну підтримку київської влади».

Фото: Forbes.ua