Господарський суд Києва розбирається, чи законно був призначений переможець конкурсу.

Роботи зі зведення канатної дороги над Дніпром тривають. Відео з будівництва оприлюднив на своєму YouTube-каналі фотограф Сергій Мухлинін.

За словами автора ролика, поки Господарський суд Києва розбирається, чи законно був призначений переможець конкурсу КМДА на облаштування канатної дороги, будівельні роботи на ділянці вже ведуться.

«Прокуратура виявила, що це ТОВ не має достатнього досвіду, дозволів та обладнання для зведення такого об’єкта. При цьому інвестор замість дозволеної тимчасової каркасної споруди розпочав серйозні роботи» — пише Мухлинін.

Як ми писали, будівництво здійснює ТОВ «Активна країна», переможець інвестиційного конкурсу, який був проведений КП «Київське інвестиційне агентство».

Першим заступником керівника Київської міської прокуратури було подано позов до КМДА та ТОВ «Активна країна» про скасування результатів конкурсу на будівництво цього атракціону, а також про визнання недійсним інвестиційного договору. Наразі спір розглядається Господарським судом м. Києва.

Згідно з існуючим проектом канатної дороги, вона починатиметься від Поштової площі. Її перша черга передбачає будівництво трьох станцій: «Поштова площа», «Арка дружби народів», «Труханів острів» з можливістю подальшого продовження канатної дороги до мікрорайону Русанівка. У перспективі буде 8 станцій, і її довжина становитиме понад 5 кілометрів. Орієнтовна загальна вартість об’єкта – 3,6 млн грн.

Фото: скріншот