Зведуть арену поблизу станції метро «Лівобережна», до чемпіонату Європи з баскетболу 2025-го року.

У столиці презентували концепцію нового критого спорт-комплексу на Микільській Слобідці у Києві на 15,8 тис. глядачів спортзаходу і до 25 тис. у форматі концерту.

Про це повідомив Віталій Селик, опублікувавши фото проекту.

Проєкт хочуть реалізувати до 2024 року, щоб була можливість податися на Євробаскет-2025. За державний кошт по лінії МінМолодьСпорту планують викуп 3 ділянок у Ощадбанку, будівництво критої арени та облаштування навколо парку та набережної.

Як пише Віталій, загалом, проєкт хороший, але є питання до логістики.

“Від майбутньї Арени до метро Лівобережна і Гідропарк – 900 метрів пішки двома вузькими тротуарами по 3 і 2 метри. Паркомісць планується 350 і в запасі ще є 1500 від МВЦ і Новуса, якщо вони будуть ділитися. Але практика міжнародних виставок на Лівобережній показує, що і для менших заходів цього мало”, – йдеться в дописі.

Також зазначається, що до комплексу веде тільки 3 смуги з пропускною здатністю до 4 тисяч авто на годину.

“Громада загалом не проти такого проєкту, але за умови вирішення логістичного питання – додатковий пішохідний перехід до метро, проїзд з Микільської слобідки до Русанівки під мостом Метро, достатня кількість паркомісць, облаштування величезної зеленої зони вздовж берегової лінії Дніпра від моста Метро через Горбачиху до Північного моста”, – підсумував Віталій.

Фото: facebook