Судячи з запису, Желепу намагалися затримати за плювання у поліцейського, після чого він вдарив патрульного.

Водій Mercedes, який у неділю ввечері протаранив два автомобілі під Києвом, раніше неодноразово мав проблеми з законом. Спільнота Київ Оперативний оприлюднила відео, як у 2018 році Антон Желепа вдарив патрульного поліцейського.

Інцидент на відео стався у 2018 році. Желепа плював у поліцейського, також він намагався вдарити патрульного. Після цього чоловік був затриманий.

Ще про вбивцюЖелеп Антон Михайлович, 17.03.1981 року народження. Уродженець м. Шкотово-17 (зараз – Фокіно, РФ), громадянин України. • У 2007 році судимий за ч2 ст 345 КК України («Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків»). Печерський суд дав 4 роки з іспитовим строком у 2 роки. • У 2010 році за ч2 ст 286 КК України («Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, які спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження»). Васильківський суд закрив його на 3 роки і 6 місяців, ще й позбавив права кермування на 3 роки. Проживав пан Желеп А.М. на вулиці Тростянецькій, 6. За словами сусідів постійно викидав щось подібне, як на відео. Коротше кажучи – потвора рідкісна. Як проходив тест на Драгері: https://kyivoperativ.info/other/vodij-vbivcya-proxodit-test-na-drageri/

Опубліковано Киев Оперативный Неділя, 12 липня 2020 р.

Відомо, що у 2010 році Желепу судили також за скоєння ДТП зі смертельними наслідками — після аварії за його участю загинулажінка. Тоді його засудили до 3,5 років ув’язнення та позбавлення права керувати транспортним засобом на три роки.

У 2016-му Желепу судили за дрібне хуліганство — чоловік провокував перехожих. Того разу його покарали до 40 годин громадських робіт і призначили штраф у 275 грн.

У 2019 році, Желепа побив чоловіка. За це з нього стягнуто збитків на суму 9,7 і 14 тисяч гривень. Вже у 2020 році він також проходив як обвинувачений у справі про домашнє насильство.

Нагадаємо, у неділю ввечері Антон Желепа на чужому автомобілі Mercedes виїхав на смугу зустрічного руху, де врізався у 2 автомобілі. В одному з них їхала родина з 5 чоловік, 4 з них загинули на місці, ще одна дитина зараз госпіталізована у лікарню в критичному стані.

Фото: ДТП