Мешканці будинку дізналися про це від пожильців сусіднього.

Мешканці однієї зі столичних багатоповерхівок на даху свого 18-поверхового будинку виявили ще одну квартиру. Частину даху, що є співласністю всіх пожильців, захопив власник квартири на останньому поверсі. Дах забудовується неймовірно швидко. Про це йшлося в сюжеті ТСН.

Kyiv Media

За словами мешканців, близько 30 квадратів даху вже відгороджено стіною з персональним виходом на не захоплену частину. Вихід на захоплену частину  –  через персональні сходи  з квартири, що під низом.

Наразі на даху вже зведено кімнату без вікон, там стоїть бетономішалка, а по периметру безліч  відводів для розеток. Мешканці зазначили, що почалося все ще на весні – з прибудови балкона. У квартирі на горішньому поверсі, власник якої тепер захопив  і дах – розібрали глуху фасадну стіну. Замість неї зробили балкон.

Kyiv Media

Люди звернулися зі скаргами до держструктур, адже своєї згоди на будівництво балкону не давали. Та й жодного дозвільного документу власник не мав. В архітектурно-будівельному контролі підтвердили, що зведення  балкона та забудову  даху  – вони не погоджували. Наразі питання винесуть на комісію.

Після неї, буде здійснена перевірка. Проте, якщо її проведуть без власника квартири, то перевірку можна оскаржити в суді. Адже власника ніхто в очі не бачив, усі спілкування через його представника.

Kyiv Media

За словами, юристка Юлія Назаренко,  в людей є два  варіанти:  змиритися з цим  або  судитися. Адже знести вже побудоване можна лише добровільно або за рішенням суду.

Наразі мешканці чекають на комісію, та переживають, чи витримає їх будинок надбудову.

Фото: скріншоти