На щастя, в результаті НП ніхто не постраждав.

Ліквідація провалля під залізничною колією на Буковині, через яку зупинився поїзд «Київ-Чернівці», може тривати до трьох діб. Про це йшлося в сюжеті «ТСН».

Нагадаємо, 19 вересня у районі карстових печер на перегоні Новоселиця-Мамалига через підмив ґрунту стався провал у земляному насипі. Рятувальники планували засипати провалля за 10 годин, але кілька вантажівок з гравієм цьому не зарадили: каміння провалилося вглиб вирви, засипати її досі не вдається.

Під час зупинки поїзда усіх пасажирів — їх було 400 — висадили. Аби доправити їх до пункту призначення (60 кілометрів від місця аварії), УЗ надала автобуси львівської залізниці. Люди також добиралися додому на таксі та маршрутках.

Станція «Мамалига» в звичному режимі поки не працює.

Рух поїздів тут змінили, їх пустили через Тернопіль. Деякі зупинки скасували, пасажирів з Чернівців довозитимуть автобусами.

Крім того, через обвал ґрунту потяг до Києва з Чернівців пустили іншим маршрутом.

ОНОВЛЕНО

Як повідомили в УЗ, роботи з ліквідації провалля тривають, їх майже завершено. На найанебезпечнішій ділянці полотна поїзди курсуватимуть зі швидкістю 25 км/год з міркувань безпеки.

«Для безпеки пасажирів поїзди спочатку курсуватимуть на дільниці Новоселиця — Мамалига з обмеженою швидкістю — 25 км/год, також буде встановлено цілодобовий нагляд за технічним станом відновленої частини земельного полотна» — додав він.

Повідомляється, що залізничники вже відновили зруйновану частину земельного полотна, відсипавши 200 куб. м щебеню та 225 куб. м бутового каменю.

Фото: скріншоти