На Майдані Незалежності відбувся масовий мітинг (віче), головною темою якого є протидія “реальному державному перевороту, поваленню конституційного ладу та узурпації влади“.

Учасники протесту переконані, що організатори перевороту знаходяться на Банковій, в Офісі президента України.

Учасники мітингу тримають плакати, на яких, зокрема, написано “Зраджуй дружину, а не Україну!”, “Кроти у владі”, “Будеш і далі брехати про “Вагнергейт?”,  “Єрмак у Сибір”, “Зеленський – зрадник”, “Вийди звідси”. “Україна зради не терпить”, “Олено, він тебе також зраджує” тощо.

Організатори встановили сцену і звукову апаратуру на Майдані. Зі сцени виступали громадські активісти, учасники Революції Гідності, політики, організатори.

Після віче на Майдані Незалежності учасники акції “ЗахисТИ Україну – зупини переворот” кількатисячною колоною рушили на Банкову до будівлі Офісу президента, яку разом із урядовим кварталом щільно оточили правоохоронці.

Протестувальники засипали Банкову дрібними монетами, після чого почали розходитися. Суть цієї акції є немовби “зібрати кошти для квитків до Ростова” Єрмаку та Зеленському.

Серед гасел учасників політичної акції кричали “Єрмака в Сибір!”.

Організатори пообіцяли зібрати антивладний мітинг за тиждень.

Будівля ОПУ огороджена металевим парканом, який встановили для монтажу ковзанки, та правоохоронцями.

Конфліктів та провокацій під час мітингу не зафіксовано.

Акції у центрі Києва пройшли без порушень правопорядку, повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

Безпеку громадян забезпечували працівники усіх структурних підрозділів, у тому числі поліція діалогу, кінологи та вибухотехніки, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці Національної гвардії.

Поліціянти посилено забезпечували правопорядок у центральній частині міста під час запланованих акцій.

“Заходи пройшли без порушень. Поліцейські продовжують забезпечувати публічну безпеку та порядок на вулицях Києва”, – йдеться в повідомленні.

Фото: Фейсбук