Профільні відомства прохають провести перевірку в цьому закладі.

Зоозахисники з UAnimals вимагають припинити знущання над тваринами в контактному зоопарку «Звірополіс», що в ТРЦ COSMO Multimall (Вадима Гетьмана, 6, Солом’янський район). Про це йдеться в публікації на Facebook-сторінці організації.

Повідомляється, що зоозахисники навідалися до зоопарку і особисто переконалися, що тваринам не забезпечують належні умови для проживання.

«Тварини з поламаною психікою, які або годинами нерухомо лежать у клітках, або бігають колами та б’ються об стінки клітки, маленьке мавпеня, якому настільки страшно й не вистачає мами, що воно забилося в куток і міцно стискає стару іграшку – ми не можемо ігнорувати страждання тварин, з яких жорстоко знущаються в цьому звіринці» — йдеться в повідомленні.

В організації повідомили, що відправлять звернення до Державної екологічної інспекції України та Національної поліції України для проведення перевірки у вказаному закладі.

Також зоозахисники вимагають у народних депутатів поставити на голосування і ухвалити законопроект 5409, який вносить зміни до законів України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та «Про культуру».

Як ми повідомляли, у Борисполі в ДТП постраждав кіт, волонтери просять про допомогу.

Фото: скріншот