Дитина вдарилася головою об підлогу.

Деталі інциденту повідомляє видання «Сьогодні».

Наприкінці минулого тижня в Ірпені на Київщині учні старших класів підхопили п’ятикласника за руки та ноги і почали розгодувати, а потім впустили на підлогу і той вдарився головою. Учитель фізкультури бачив це на власні очі, але не втрутився.

Причиною такої поведінки старшокласників нібито стало те, що школяр дражнився, вимикаючи світло у спортзалі, де вони займалися.

З учнем, який постраждав, усе гаразд. Він уже відвідує заняття.

Наразі у школі засідає комісія управління освіти. Вони спілкуються з учнями та педагогами, що вирішити чи буде вчитель і надалі працювати в цій школі.

Водночас діти схвально відгукуються про педагога, а не завадив старшокласникам поквитатися із молодшим, бо просто не встиг цього зробити.

«Дуже добре поводився з дітьми, нікого не ображає, навчив багато чому. Ну як він за одну секунду втрутитися, нічого би не встиг зробити», – кажуть учні.

Після того, як відео інциденту набуло розголосу, педагогу стало зле. Нині він на лікарняному і його усунули від викладання, а далі можуть звільнити.

Сам вчитель Володимр Паламарчук від коментарів утримується.

До слова, інцидент трапився 19 лютого. Громадськість обурило те, що відбувається на цьому ролику. Відтак, в місцевому управлінні освіти створили спеціальну комісію, яка вирішуватиме, як діяти в цій ситуації.

Фото: скріншот