Випадок знущання над учнем 58-ї школи зняли у грудні минулого року, але воно з'явилося зараз.

Про це повідомили у поліції Києва.

Відео за участю працівниці школи та вихованця поліцейські виявили сьогодні під час моніторингу соціальних мереж. Правоохоронці негайно відреагували та виїхали на місце події“, – зазначили правоохоронці.

Наразі ювенальні поліцейські спілкуються із учасниками події, педколективом та батьками школярів.

Попередньо ювенальні поліцейські з’ясували, що даний інцидент стався у грудні минулого року, проте тоді до поліції ніхто не звертався. Наразі співробітники поліції проводять перевірку, після завершення якої події буде надано правову кваліфікацію“, – повідомили столичні копи.

Раніше ми писали про випадок булінгу від вчительки, який стався в інклюзивному класі школи №58 у Києві, де навчається двоє дітей з інвалідністю. З’ясувалося, що вчителька періодично била дітей. В мережі оприлюднили моторошне відео.

Радниця-уповноважена президента з прав дитини Дар’я Герасимчук в ефі програми “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ” завила, що ініціювала розслідування цієї історії.

Ми зв’язалися з Міністерством освіти і науки України, створена вже робоча група від Департаменту освіти КМДА. Комісія працює в школі з 10-ї ранку. Як будуть результати – я обов’язково повідомлю“, – сказала Дар’я Паламарчук.

Яке покарання понесе вчителька – визначить комісія. Яким воно буде – ще невідомо, проте покарання однозначно буде.

Заступник директора школи №58 Володимир Мельниченко в коментарі ТСН повідомив, що нині проводиться перевірка, а вчителька перебуває у відпустці:

“Нині можу лише сказати, що Тимчасова слідча комісія, яка складається з представників різних органів та управлінь (освітян, правоохоронців та інших), проводить детальну перевірку і вивчає усі деталі інциденту. Дана вчителька нині у відпустці. І поки триває перевірка, я не уповноважений щось більше коментувати”, – зазначив Мельниченко.

Нагадаємо, у Департаменті освіти і науки Києва також відреагували на цей інцидент, повідомивши про проведення перевірки.

Фото: pixabay