Українка зробила акцент на обійманні, а не на факті повторного фотографування.

Українська легкоатлетка, молодший сержант ЗСУ Ярослава Магучіх пояснила своє друге фото з російською спортсменкою Марією Ласіцкене, капітаном ЗС РФ. У своєму Facebook Магучіх пише, що на цьому фото росіянка її, мовляв, не обіймала.

Спортсменка пише, що обіймала її начебто австралійка Нікола МакДермотт.

«Тепер щодо фото: воно було зроблено на прохання стрибунки Каміли Ліцвінко, яка завершує свою кар’єру і хотіла закарбувати ці спогади !» — вказує Магучіх.

Спортсменка зазначила, що за останній місяць вислухала про себе «багато чого цікавого».

«Замість того щоб писати мені всяку гидоту, займіться собою і використайте час з користю!», – запропонувала Магучіх тим, хто її критикує.

Легкоатлетка також повідомила, що йде у відпустку після завершення сезону.

Зауважимо, що пояснення Магучіх щодо обіймів є сумнівними, адже на фото Нікола МакДермотт стоїть далі за всіх і чи могла вона дотягнутися до Магучіх, щоб обійняти — запитання.

Нагадаємо, під час Олімпійських Ігор в Токіо, де Магучіх взяла медаль, українка зробила спільне фото з Ласіцкене. Заступник міністра оборони України Ганна Маляр відреагувала на це і нагадала, що російсько-українська війна накладає певні обмеження на спортсменів, які представляють Україну на міжнародних змаганнях.

Сама Магучіх заявила після прибуття в Україну, що фотографуванням із Ласіцкене не висловлювала «жодної політичної позиції», та що між Україною і РФ триває війна.

Фото: Фейсбук