Сьогодні декілька чоловіків встановлюють паркан на території, де вже залили фундамент.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив Володимир Прокопів, заступник голови КМДА.

Пан Володимир розповів, що сьогодні, 27 серпня, на вулиці Малокитаївській, 7 нібито знову відновили незаконне будівництво.

Нагадаємо, раніше ми писали, що це будівництво є незаконним. Мешканці будинку, що знаходиться поруч, намагаються перешкоджати забудовнику. Однак місцеві кажуть, що отримали численні погрози, а активістів найманці начебто чавили автомобілями. Жителі зазначають, що поліція була безсильна.

Наразі ж заступник голови КМДА запевняє, що історія повторюється.

“На Малокитаївській, 7 у столиці забудовник вирішив начхати на всі заборони та самовільно відновив незаконне будівництво. Знову тітушки, знову ніхто не зважає на думку місцевих мешканців”, – пише Володимир Прокопів.

Водночас пан Володимир нагадав, що кілька днів тому місто зупиняло ці будівельні робити та демонтувало паркан.

На опублікованому відео можна побачити, що декілька чоловіків знову встановлюють паркан біля будинку на Малокитаївській.

“Я особисто звертався до Департаменту благоустрою і з’ясовував, що жодних документів забудовник не має. Зараз по-доброму звертаюся до організаторів цього дійства – зупиніться. Не робіть дурних помилок. Ви там нічого не збудуєте!” – наголосив заступник голови КМДА.

Фото: скріншот