У зніманні взяв участь птах, який не живе у дикій природі. 

Про це повідомляє Суспільне.

Гурт Go-A зазначив, що коли канюк був маленьким пташеням, то травмувався і тому виріс у звіринці. Птах наразі не призвичаєний до життя у природних умовах, тому звільнення канюка може призвести до його загибелі.

Митці запевняють, знімальний процес не був для птаха травматичним, оскільки до знімання залучили спеціалістів-орнітологів.

Знімання проводилося неподалік місця його проживання, щоб у птаха не було стресу, хоч для кліпу локація не була зручною. Тобто пріоритетом знімальної команди було не завдати шкоди птахові.

Солістка гурту Катерина Павленко розповіла, що зйомки з птахом не тривали довго.

«Птах спокійно сидів у мене на руці. Потім ми подивилися одне одному в очі й птах розправив крила. Це був дуже хвилюючий момент. Цей момент ми зняли дуже швидко і весь час поруч стояли люди, які стежили, щоб усе було добре», – прокоментувала сцену з канюком солістка гурту.

Нагадаємо, UAnimals назвав участь птаха у новому кліпі гурту Go_A «експлуатацією пташки» і посилаючись на незалежних орнітологів, пояснив, що у кліпі знято «представника виду канюк степовий, який в Україні є під загрозою зникнення». Однак багато дописувачів стали на захист гурту, мовляв птах у кліпі не прикутий і багато літає у небі.

Фото: Скріншот