Мешканці району повідомили про покришки в Контакт-центр 15-51 з проханням їх прибрати.

В Оболонському районі комунальники прибрали клумби з гумових автопокришок. Про це мешканці написали в Facebook-спільноті «Оболонь».

Як йдеться в дописі, киянка Анастасія Чорномор повідомила про “гумовий арт” в Контакт-центр 15-51 з проханням їх прибрати. Наступного дня шини прибрали з двору.

«В шини кожен день викидали сміття, кожен день двірнику доводилось їх чистити. Навіть сама намагалась їх зрізати, але звичайний ніж шини чомусь не бере. А вчора вирішила залишити заявку на 15-51 з проханням їх прибрати.Сьогодні передзвонили і попросили перевірити, чи виконана заявка! Спеціально поїхала і перевірила – немає шин! Краса!», – йдеться в дописі.
Про демонтаж гумових клумб відзвітували також у відділі контролю за благоустроєм Оболонського району.
Зокрема, КП УЗН та КП «Керуюча компанія» Оболонського району прибрали та віддали на утилізацію більше 200 одиниць вживаних автомобільних покришок.
Там зазначили, що покришки, які використовувалися для огородження молодих саджанців дерев та кущів – замінять на декоративні, екологічно-чисті огорожі.
До слова, мешканці району можуть повідомити про покришки в Контакт-центр 15-51 з проханням їх прибрати.
Нагадаємо, раніше із Дарницького району прибрали та віддали на утилізацію більше 300 одиниць вживаних автомобільних покришок.

Натомість одним із першим позбуватися від покришок у дворах почав Солом’янський район Києва.

Фото: facebook