Однак коли люди викликали копів, щоб ті зупинили знесення, допомогти вони не змогли.

Столичні поліцейські розпочали кримінальне провадження за фактом самоправства на вулиці Метрологічний і проводять комплекс слідчих дій, аби встановити усі деталі інциденту. Про це повідомляє прес-служба у Фейсбук.

Вказано, що до поліції Києва від заявника надійшло повідомлення про те, що на вулиці Метрологічний біля гуртожитку «конфліктують громадяни».

«Для з’ясування усіх обставин на місце події виїхала слідчо-оперативна група Голосіївського управління поліції. Правоохоронці попередньо встановили, що між громадянами та будівельниками виник словесний конфлікт щодо проведення демонтажних робіт. Слідчі зібрали усі необхідні матеріали та документи для перевірки законності проведення будівельних робіт на території гуртожитку» — йдеться в повідомленні.

Відділом дізнання Голосіївського управління поліції відкрито кримінальне провадження за ст. 356 Кримінального кодексу України — самоправство.

«Триває перевірка» — йдеться в дописі поліції.

Нагадаємо, після того, як поліція поїхала, гуртожиток знесли повністю. Винести речі з квартир забудовник мешканцям не дав.

Раніше мешканці сусідніх ділянок вже скаржилися, що цей же забудовник вирубав сади під нові ЖК, а поліція, яка приїздила на виклики, тоді теж нічим зарадити не могла.

Забудовником ділянок виступає KSM-GROUP.

Фото: Фейсбук