У деякі новини користувачі спершу щиро повірили, як от у перейменування станції метро "Либідська" у станцію "Героїв УПА".

Видання Kyiv Media зібрало найцікавіші жартівливі новини, якими ЗМІ та пабліки розігрували киян з нагоди 1 квітня – Дня сміху.

Однією з перших мешканців столиці розіграла Facebook-спільнота “Клуб Корінного Киянина”, яка повідомила, що на ранковому засіданні Кабмін прийняв постанову про перейменування станції метро “Либідська в станцію метро “героїв УПА”, а також про підвищення вартості проїзду в метро до 19 грн. Повідомлялося, що рішення набуде чинності з 5 квітня.

Пізніше новину підправили, додавши речення: “З 1 квітня, кияни“. До цієї правки  дехто з користувачів соцмереж обурився новиною про здорожчання транспорту. Дехто навпаки посміявся: “19 гривень – це мабуть щоб касири були злі 1 гривню видавати решти, а пасажири замучились вираховувати, скільки грошей на більше ніж 1 поїздку треба“. Загалом, жарт вдався, оскільки кияни в нього майже повірили, про що свідчить більше трьохсот поширень за день.

 

Наступна новина, яка шокувала не тільки мешканців столиці, а й всю Україну – демонтаж скульптури Батьківщини-Матері у Парку Вічної Слави.

На вимогу активістів і на підставі закону про декомунізацію в Києві почали додемонтажу монумента “Батьківщина-Мати“, – йшлося у новині, підкріленій відповідною фотографією, на якій монумент начебто вже був знесений наполовину. Звісно, що статую “підрізали”в якомусь із фоторедакторів.

 

Уже реальна, а не вдіредагована фотографія із оновленою вивіскою Центрального залізничного вокзалу Києва з’явилась пізніше чи не у всіх новинах. Згодом з’явилося і відео монтажу такої вивіски. На пій було написано слово “спорт”. Вивіска прикривала літери над головним входом до залізничної станції таким чином, що утворився напис “В спортзал”.

Так вирішив сьогодні пожартувати столичний блогер Антон Скуратов. В образі умовного депутата він заявив, що таким чином стимулює киян до заняття спортом.

Посміялися і з новини від видання фейкових новин UaRewiew про те, що президент Володимир Зеленський не зміг потрапити на рообу, бо в будівлі Офісу президента не було дверей. Саме сьогодні новина почала активно розходитися соцмережами.

Двері Офісу президента в цей час перебували на записі телевізійних шоу. Про це повідомила пресслужба одної з клінінгових компаній, що працюють над будівлею Офісу президента“, – йшлося в новині, яка є відсиланням до появи на ток-шоу “Право на владу” обмальованих на акції 20 березня дверей Офісу президента. До слова, вхід до будівлі на місці демонтованих дверей тимчасово забили фанерою.

 

Надихнувшись ранковим успіхом про метро, паблік “Клуб Корінного Киянина” створив ще одну жартівливу новину про те, що сьогодні враці в Дніпрі поблизу Поштової площі було помічено акулу.

Екологи не дивуються і пов’язують її появу з глобальним потеплінням“, – йшлося в дописі.

 

Фото: Фейсбук, скріншоти