У Києві розшукали батьків, які кинули у парку свою п'ятирічну доньку.

Наразі служба у справах дітей доправила дівчинку до закладу соціальної допомоги, повідомляє поліція Києва.

Ювенальні поліцейські склали адміністративні протоколи за неналежне виконання батьківських обов’язків. Наразі служба у справах дітей доправила дівчинку до закладу соціальної допомоги, де дитина перебуватиме, поки батьки не створять належних умов для її проживання та не стануть на шлях виправлення.

У коментарі ТСН, у поліції роз’яснили, що мати дівчинки дуже переживає та сильно плакала за донькою. Мати – сирота, разом із батьком дитини вони нині лікуються від наркотичної залежності.

“Мати дуже переживає і шкодує про те, що сталося. Вона сильно плакала за донькою, видно, що й справді дуже переживає. Знайомі пари кажуть, що батьки дитину ніколи не ображали, не били, навіть не кричали на неї. Такий інцидент, що вони десь залишили доньку, стався уперше. Дитина у лікарні теж дуже плаче за мамою. Хоча дівчинка не дуже доглянута, у неї педикульоз, вона трошки відстає для свого віку. Батьки наразі збиратимуть документи, щоб все ж забрати дитину, але на це потрібен час – місяців чотири-шість”, — розказали в поліції.

Матір тата, яку оперативно розшукали поліцейські, спочатку хотіла забрати дівчинку до себе, але потім передумала, оскільки, у неї ще є онуки і вона не впевнена, що впорається. Але пообіцяла усіляко допомагати й онуці, і батькам.

Дівчинкою нині займається Деснянське управління служби у справах дітей, оскільки сім’я живе на Троєщині.

Фото: поліція