В Офісі президента заявили, що влада Києва не виконала належним чином задачу щодо надання спецперепусток у транспорт.

Про це повідомили в прес-службі ОПУ.

Зокрема, там зауважили, що друк спецперепусток, організація їхньої видачі та забезпечення спецперепустками всіх працівників підприємств критичної інфраструктури є відповідальністю влади міста Києва.

На думку ОП “судячи з відповідних звітів та численних повідомлень” – без спецперепусток “залишилася, серед іншого, і частина медичних працівників“. При цьому наяних доказів в ОП не надають.

«Змушені констатувати, що це завдання не було виконане належним чином. З відповідних звітів та численних повідомлень бачимо, що без спецперепусток залишилася, серед іншого, і частина медичних працівників. Вважаємо таку ситуацію неприпустимою», – йдеться в повідомленні.

Тому Офіс президента наголосив, що міська влада має терміново виправити ситуацію зі спецквитками для проїзду в громадському транспорті.

«Влада Києва має терміново виправити ситуацію, що склалася, забезпечивши мешканців міста згідно зі встановленим порядком спецперепустками для користування громадським транспортом. Має бути забезпечена й достатня кількість одиниць транспорту на маршрутах для перевезення», – додали в дописі.

Окрім того, в ОПУ закликали міську владу повідомити керівникам столичних компаній про переведення працівників на дистанційний режим роботи, якщо є така можливість.

Нагадаємо, у кілька годин перет тим у столиці повідомили, що видали 437 тисяч спецперепусток для проїзду у громадському транспорті за п’ятницю та вихідні, ще 63 тисячі – сьогодні. Ще 100 тисяч місто оперативно планує надрукувати сьогодні.

Як ми уже писали, з’явилась інформація, що медпрацівників, які не встигли отримати спецперепустки, копи начебто не пускають в транспорт навіть при наявності посвідчень.

Фото: facebook