Наразі розпочинається активне переформатування регіональної структури партії, створення нових осередків.

Про це сказав новопризначений голова виконкому партії Артур Палатний в інтерв’ю виданню «Лівий Берег».

«Вже зараз ми розпочинаємо активне переформатування регіональної структури партії. Створюємо нові осередки. Шукаємо професіоналів для посилення наших партійних команд», – сказав він.

Зауважив, що партія УДАР повинна трансформуватися у політичну платформу, яка стане відкритою для всіх активних українців. Наразі в планах – кардинально змінити підхід до комунікації між партією та громадянами.

«Змінити традиційну для партій України односпрямовану вертикальну комунікацію згори униз. Нова модель передбачає не просто, як кажуть політтехнологи, «виділення своєї електоральної ніші та «збір членів партії виключно під вибори». Ми зосередимося на створення великої української команди людей, які не вважають Україну «failed state», не погоджуються з тим, що Україна – це «держава 404». Це люди, які хочуть жити у сильній європейській країні, де головна сила закону, а не закон сили. З такими людьми нам по дорозі», – сказав Артур Палатний.

Зазначив, що наразі ля УДАРу стоїть завдання сформувати в Україні команду не просто »нових облич», а команду людей компетентних, професійних, патріотичних.

«Ми далекі від політичного інфантилізму, який демонструють нинішні так звані “нові” партії з політконсервами всередині. Україні потрібна зважена політична альтернатива. УДАР може стати цією альтернативою», – наголосив Палатний.

Нагадаємо, 26 березня мер Києві Віталій Кличко анонсував зміни в партії УДАР.

Фото: Фейсбук