Найбільше вчора посраждав Шевченківський район.

За добу, від початку зливи, надійшло 170 звернень киян. Працівники АДС розкряжовували та прибирали дерева 19 липня до 12 години ночі і сьогодні перша техніка виїхала ще вдосвіта.

Про це повідомляє Київзеленбуд.

Як зазначається, районні КП УЗН також прибирають балансові території від наслідків буревію.

Найбільше постраждав Шевченківський район. Крім 200 повалених, зламаних та пошкоджених дерев, працівники виявили поламані елементи благоустрою.

У Сирецькому парку дерево впало на канатний комплекс, у парку імені Пушкіна пошкоджено дитячий майданчик, а на Галявині казок у парку «Нивки» змито доріжку з дерев’яних кругляків.

До слова, 19 липня внаслідок негоди у Києві було повалено та зламано 180 дерев, ще більше 200 пошкоджені (зламано гілля).

За уточненими даними Українського гідрометцентру, за 40 хвилин аномальної зливи в деяких районах Києва випало до 80% місячної норми опадів. І на 20 липня знову прогнозують грози.

Якщо впало дерево чи зламалися гілки, кияни можуть зателефонувати до аварійно-диспетчерської служби КО «Київзеленбуд» – (044) 272-40-18.

Нагадаємо, вчора у столиці панувала негода –  на дорогах міста була вода до колін, затоплені авто, обірвані дроти та падали дерева.

Для ліквідації наслідків негоди задіяли більше 300 комунальників. Унаслідок аномальної зливи в Києві за 40 хвилин у деяких районах випало до 80% місячної норми опадів. Рівень поверхневих вод через негоду сягав позначки в 30-60 мм (залежно від району) при місячній нормі опадів для липня на території Києва у 75 мм.

Фото: facebook