На Олімпійську зарядку прийшли також спортсмени, які скоро вирушать на змагання у Токіо.

Про це повідомляє програма “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

У Києві відбулася Олімпійська зарядка за участю зірок вітчизняного спорту минулих років та сьогодення. Серед них були і майбутні учасники Токіо-2020.

Так, саме сьогодні відзначається також день заснування Міжнародного олімпійського комітету. А рівно за місяць відбудеться відкриття довгоочікуваних літніх Олімпійських ігор в Токіо.

В Україні вже за декілька днів завершиться відбір на Ігри. Наразі наша держава має 139 олімпійських ліцензій. Очікується, що їх буде 150. При цьому 38 ліцензій мають спортмени Києва. Підготовка спортсенів до Олімпіади  була дуже складною у зв’язку з пандемією. А в Токіо буде ще складніше. Проте легенди українського спорту переконані – наші атлети впораються з усім.

На Олімпійських Іграх перемагає той, хто вміє впоратися зі своїми нервами. Тому хочеться нагадати спортсменам, щоби вони, окрім фізичної підготовки, приділяли увагу також моральній підготовці – це дуже важливо“, – сказала олімпійська призерка з художньої гімнастики Ганна Різатдінова.

Тим часом у Київраді повідомили, що депутат Київської міської ради Георгій Зантарая представить Україну на літніх Олімпійських іграх у Токіо на змаганнях з дзюдо.

Загалом Україна отримала сім ліцензій з дзюдо, п’ять з яких належать киянам: Дарії Білодід, Артему Лесюку, Георгію Зантараю, Кеджау Ньябалі, Яківу Хаммо.

Нагадаємо, Ігри відбудуться з 23 липня по 9 серпня 2021 року.

Фото: скріншот