Джанкарло Еспозіто мав стати гостем Comic Con Ukraine-2021.

Американський актор, зірка серіалу Breaking Bad, Джанкарло Еспозіто скасував свій приїзд у Київ на фестиваль Comic Con Ukraine-2021. Про це повідомляє прес-служба заходу.

Еспозіто скасував візит через контракт з кіностудією на участь в новому проекті.

«У регіоні, де незабаром проходитимуть зйомки нового проєкту актора, встановили суворі карантинні обмеження — тож кіностудія заборонила Джанкарло покидати країну. Ми вперше переживаємо досвід зі скасуванням приїзду гостя за три роки проведення Comic Con Ukraine, проте знаємо, що це, на жаль, дуже поширена практика в усьому світі. Гості нерідко відмовляються приїздити на заходи через особисті обставини чи домовленості з партнерами» — йдеться в повідомленні.

Організатори обіцяють, що кошти за квитки на фото- та автограф сесії з актором автоматично повернуться на картки, з яких були сплачені. Еспозіто обіцяють привезти у Київ на наступні фестивалі.

Також повідомляється, що на Comic Con Ukraine 2021 приїдуть кілька інших відомих акторів, однак їхні імена озвучать пізніше.

Зауважимо, що ще одним «хедлайнером» цьогорічного фестивалю, крім Еспозіто, мала стати польська модель та акторка Гелена Манковська, обличчя героїні Альсіни Дімітреску з популярної відеогри 2020 року Resident Evil 8: Village.

Фестиваль має відбутися 4-5 вересня цього року.

Фото: Фейсбук