Обов'язки міського голови у цей час виконував Петро Пантелеєв.

Стали відомі деталі з відпочинку київського міського голови Віталія Кличка, який брав відпустку з 6 до 13 листопада цього року (одразу після перемоги на міських виборах). З’ясувалося, що політик відпочивав у Єгипті, повідомляє «Страна».

Кличко начебто засмагав та займався кайтсерфінгом (вочевидь, на Червоному морі). Нагадаємо, у Єгипет українці можуть літати навіть в умовах карантину (хоча й з негативним ПЛР-тестом).

Зауважимо, що жодних доказів цього видання не оприлюднило, а до новини прикріпило фото за 2019 рік, де Кличко катається на кайтсерфі (доступне на його ФБ-сторінці).

Також видання повідомляє, що Кличко протягом відпускного тижня проживав не в готелі, а на яхті, а на кайтсерфі катався неподалік Хургади. При цьому міський голова начебто відпочивав у компанії таких же любителів спорту, як і він.

Зауважимо, що весь цей час Віталій Кличко не з’являвся в прямих ефірах, де він традиційно розповідає про поширення коронавірусу в Києві. І лише сьогодні політик виступив на такому брифінгу, повідомивши, зокрема, про те, що уряд має подбати про компенсації для бізнесу через карантин «вихідного дня».

Фото: «Страна»