Paradise Аvenue – житловий комплекс, який знаходиться на вулиці Панорамній, 2А, що в селі Крюківщина.

У Paradise Avenue живуть абсолютно різні люди, але всі вони мають однакові  європейські цінності. 

Все частіше мешканці західних країн обирають для життя не шумні мегаполіси, а сучасні житлові комплекси у передмісті. Саме таким є і Paradise Аvenue, переконатися у чому може кожен, завітавши всього за 1,5 км від Києва в с. Крюківщина, де розташований житловий комплекс.

В Paradise Аvenue затишно, як у Франції, а також є зручна інфраструктура, як у Іспанії.

Принцип життя європейців – це коли все, що тобі потрібно – у пішій доступності. Тепер такий стиль обирають й українці. Тож люди просто полюють на заміське помешкання. Зі слів Рімми Білоус, керівниці відділу продажу Paradise Avenue, цей житловий комплекс в селі Крюківщина – найближче передмістя Києва.

Paradise Avenue можна назвати «містом у місті». Тут планується все для комфортного життя мешканців: садочки, школа, поліклініка, зони відпочинку, крамниці, кав’ярні й навіть ресторан на воді, воркаут-зони та дитячі майданчики.

Із 18 будинків на двадцятьох гектарах збудовані – шість. Але інфраструктура вже активно розвивається. І в п’ятьох будинках вже живуть мешканці.

А ще Paradise Аvenue отримав престижну міжнародну премію International Property Awards у 2020 році й потрапив у ТОП -3 житлових комплексів України в загальнонаціональній програмі «Людина Року».

Житловий комплекс Paradise Аvenue бажає киянам європейського рівня життя та житла!

Фото: фейсбук