Вже проведені гідравлічні випробування на 27 котельних.

У Києві розпочали підготовку господарства до наступного опалювального сезону: готують інженерні мережі та об’єкти теплогенерації, враховуючи вимоги безпеки для персоналу. Про це під час тематичного штабу заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Сьогодні усі без винятку працюють у надскладних умовах, зумовлених нестачею працівників, вимогами воєнного часу, ризиком постійних обстрілів. Тим не менше, усі комунальні служби Києва зобов’язані забезпечити стабільну поточну роботу і якісну підготовку до зими. Будь-який збій чи недопрацювання в нинішній період може мати фатальні наслідки. Тому кожне підприємство має скласти плани роботи і чітко донести поставлені завдання до колективів», – сказав чиновник, звертаючись до представників районів та керівників підприємств.

За його словами, місто вже розпочало випробування на міцність теплових мереж, вже проведені гідравлічні випробування на 27 котельних, на теплових мережах виявили 90 пошкоджень і зараз тепловики їх ліквідовують. Керуючі компанії розпочинають ремонтні роботи систем теплопостачання у житлових будинках. В силу наявних ресурсів відповідні служби відновлюють благоустрій на місцях аварійних розриттів.

«Усі служби, підрозділи й підприємства працюють у режимі цілодобового зв‘язку та взаємної допомоги. Кожен керівник – відповідальний за безпеку та обізнаність працівників», – зазначає заступник голови КМДА.

Пантелеєв звернув увагу на те, що повинна продовжитись робота з упорядкування укриттів та сховищ, де перебувають люди під час повітряної тривоги.

Фото: Фейсбук