До кінця вересня інспекції проведуть у всіх районах міста.

Муніципальна житлово-комунальна інспекція Києва (Управління самоврядного контролю КМДА) розпочала серію перевірок готовності будинків до опалювального сезону. Про це під час однієї із таких інспекцій на вулиці Туполєва у Шевченківському районі столиці повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що до кінця вересня інспекції проведуть у всіх районах міста. Перевірятимуть стан підвалів, місць загального користування, зокрема, стан вікон та дверей, а також технічний стан інженерних систем.

«У Києві понад 11 тисяч житлових будинків, і всі вони повинні бути готові до початку опалювального сезону. Кожен управитель, незалежно від форми власності – комунальної, приватної, ОСББ, ЖБК тощо – повинен розуміти свою відповідальність перед мешканцями за вчасну і якісну підготовку до зими. Від цього залежить надійність та оперативність входження в опалювальний сезон», – повідомив Пантелеєв.

Він зазначив, що інспектори міської житлово-комунальної інспекції перевірятимуть звіти готовності районів на практиці.

«Усі паперові звіти мають бути підтверджені практичними перевірками. Сьогодні ми перевіряємо мікрорайон Нивки, вулицю Туполєва, 16-Д та 22, звідки отримали низку скарг про залиття підвалів та стан каналізаційних мереж, аварійний стан піддашків тощо. Фіксуємо відсутність системних обходів з боку обслуговуючої компанії. До кінця тижня зауваження інспекції мають бути виконані керуючою компанією та працівниками локальної дільниці, інакше – будемо приймати дисциплінарні й кадрові рішення», – зазначив заступник голови КМДА.

Чиновник також наголосив, що перевірки на предмет готовності до зими наразі активно проводять у всіх 10 районах міста.

Нагадаємо, на станції Біличі в Києві встановлюють новий насос до опалювального сезону.

Фото: КМДА