Будинки планують зводити на Троєщині.

Інвесторам, що постраждали від афери компанії «Еліта-Центр», можуть врахувати будівництво нового житла в Генеральному плані Києва. Про це повідомив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

За його словами, це стане одним із кроків для ефективного врегулювання питання виділення житла постраждалим.

«Раніше ми вже передбачили механізм із надання частини житла постраждалим у житлових будинках, що зводяться за кошти великих інвесторів через тендери КП «Київське інвестиційне агентство». Тепер же наше завдання – знайти нові потенційні ділянки для зведення нових таких об’єктів», – зазначив він.

За словами Вячеслава Непопа, КО «Інститут генерального плану» під час наради повідомив, що є можливість врахувати в проекті Генплану Києва два квартали загальною площею 27,25 га в районі вулиці Милославської в якості житлово-громадської забудови. Це начебто дозволить запропонувати інвесторам новий майданчик для будівництва житлових будинків та об’єктів обслуговування з виділенням частини житла постраждалим від «Еліта-Центр». За даною земельною ділянкою вже надано графічні матеріали.

«Вирішення питань постраждалих від діяльності групи будівельних компаній «Еліта-Центр» перебуває на постійному контролі міської влади. Всі рішення ми ухвалюємо у співпраці з ошуканими інвесторами», – підкреслив чиновник.

Як ми повідомляли, тільки 267 інвесторів «Еліта-Центру» отримали квартири, залишилося ще 1263 потерпілих. А перед тим в КМДА розповіли, як готується будівництво житла для постраждалих.

Фото: Радіо Свобода