У РДА запевнили, що парковки замість навчального закладу не буде.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Мешканці мікрорайону Милославичі, що на Троєщині, вчора, 22 квітня, вийшли на мітинг проти ймовірного будівництва парковки. Зі слів місцевих, невідома приватна компанія почала звозити будівельні матеріали нібито для спорудження парковки на місці, призначеному для будівництва школи.

Зустріч із мешканцями організувала Деснянська РДА, щоб роз’яснити киянам, що стоянки в цьому місці не буде. До слова, на проектування школи вже закладено понад 5 мільйонів гривень. Будівництво навчального закладу запланували на листопад 2021 року.

«У соцмережах у групах мікрорайону почали писати, що на територію майбутньої школи почали заїжджати вантажівки з невідомими людьми, які почали висипати тут насипи. Ми реально почали бити на сполох, адже розуміємо – якщо сьогодні тут зроблять парковку, то завтра тут вже будуть МАФи», – розповів Максим Рибалко, місцевий мешканець.

«Тут парковка побудована не буде. До нас, як до РДА, ніхто з цим питанням не звертався. Ми ініціювали зустріч, щоб обговорити, чи потрібна парковка мешканцям. Сказали, що потрібна, але не на території школи, а праворуч від неї – на пісках. Щодо облаштування майданчику – ми провели толоку з мешканцями. Було вивезено більше 5 автівок зі сміттям. Наразі ми разом робимо паркан», – пояснив Іван Карасьов, заступник голови Деснянської РДА.

Фото: скріншот