Кажуть, сміття сюди зносять люди з навколишніх будинків.

Толоку посеред робочого тижня влаштували мешканці житлового масиву Теремки. Люди самостійно прибрали стихійне звалище, яке виникло серед новобудов — а допомагала їм знімальна група програми «Київ NewsRoom» телеканалу «Київ».

Як розповіли місцеві активісти, звалище утворилося не лише через недбалість людей, які проживають в будинках по сусідству, а й через безхатченків, які облаштували тут своє імпровізоване житло.

Житло безхатченків на Теремках

«... у них там хатинка, вони накидають дуже багато сміття, наносять, розкидають пляшки і настойки. І цю проблему треба теж вирішувати. Сміття дуже багато — якщо ви звернули увагу, то тут нові житлові райони. Але як виглядає цей куточок природи, який в комунальній власності?» — кажуть місцеві активістки.

Та більше активісти нарікають на недобросовісних сусідів, які часто викидають тут сміття.

«В нас получається таке не зовсім свідоме населення, хоча тут такі житлові комплекси розташовані поруч, але тут накопичення сміття відбувається постійно, люди думають, що краще винести своє сміття сюди» розповідають вони.

Виправляти ситуацію взялися гуртом: з лопатами, граблями та інтузіазмом — і спільними зусиллями впоралися зі смітником за кілька годин. Взяти участь в прибиранні міг кожен охочий.

Тим часом в Голосіївському районі люди вийшли на акцію протесту проти забудови.

Фото: скріншоти