Ділянку орендували ще у 2005 році.

Київраду просять скасувати дозвіл на будівництво молитовного будинку з недільною школою для громади мормонів на Татарці. Відповідна петиція з’явилася на сайті Київради.

Церкву збираються зводити на Глибочицькій, 5. Автор петиції Ігор Поривай пише, що «у радіусі 3 кілометрів вже є від 5 до 7 церков та 1 мечеть», і пропонує не збільшувати вже існуючу кількість таких будівель.

«Його будівництво та подальша експлуатація буде заважати «спокійному життю» місцевих мешканців, тому як біля таких будівель збільшується кількість безхатьків, крадіїв та дуже добре буде чутно ранковий та вечерній дзвін» — йдеться у тексті петиції.

Також її автор нагадує, що на території, де планується зведення молитовного дому, ще весною цього року був сквер, але його вирубали.

До 2015 року цю ділянку орендувала релігійна громада мормонів («Церква Ісуса Христа святих останніх днів»). Вони отримали її у 2005 році для будівництва церкви, але за умови, що воно буде завершено впродовж трьох років після укладення договору. Впродовж наступних десяти років воно так і не почалося, натомість у 2015 році Київрада розірвала договір оренди і надала статус скверу зеленій зоні, яка встигла утворитися на місці будівництва. У липні 2019-го Верховний Суд остаточно повернув цю ділянку мормонам, а у квітні цього року сквер вирубали.

Раніше ми повідомляли про садибу Мурашка, яку кияни вимагають врятувати від руйнування.

Фото: фейсбук