Найбільшими боржниками виявилися жителі Києво-Святошинського району – майже 25 мільйонів гривень.

Про це повідомляє «Київоблгаз» на своїй сторінці у Facebook.

«Станом на 10 липня 2020 населення Київщини заборгувало за доставку газу 128 мільонів 436 тисяч гривень. Найбільше – майже 25 мільйонів гривень мають сплатити жителі Києво-Святошинського району. Заборгованість Васильківського району складає майже 11 мільйонів гривень. По 10 мільйонів заборгованості налічується у жителів Білоцерківського, Броварського та Бориспільського районів», – йдеться у повідомленні «Київоблгазу».

Жителі Київщини заборгували за доставку газу більш ніж 128 млн грнСтаном на 10 липня 2020 року населення Київщини…

Опубліковано Київоблгаз Пʼятниця, 10 липня 2020 р.

«Якщо взяти середню вартість газу та доставки за перше півріччя 2020 та знову умовно об’єднати в один платіж, то ми побачимо що АТ «Київоблгаз» отримує лише 18% від загальної вартості, 76,6% отримує НАК «Нафтогаз України», 1,9% постачальник ТОВ «Київоблгаз Збут» та 0,15% отримує транспортувальник «Укртрансгаз» – розповідає технічний директор «Київоблгаз» Руслан Писанко.

За словами установи, ситуація з підготовкою до опалювального сезону є вкрай критичною, адже існуюча заборгованість за доставку газу може перешкодити плановим ремонтним роботам та призвести до зриву опалювального сезону. Отримані кошти мають бути направлені на роботу аварійної газової служби, ремонти газорозподільної системи, обстеження газопроводів, підтримку тиску газу в мережах, локалізацію та ліквідацію аварійних ситуацій, а також заміну зношених ділянок газопроводів.

Додамо, що сума боргу  за газ  у Київській області становить 1 мільярд 950 тисяч гривень.