Мова про окупантів з 37-ї мотострілецької бригади з Бурятії.

Журналістам Слідство.Info вдалося ідентифікувати більше п’ятдесяти російських окупантів з Бурятії, які причетні до геноциду на Київщині. Про це йдеться в матеріалі видання.

Мова про окупантів з 37-ї мотострілецької бригади з Бурятії, які стояли біля Макарова, Ясногородки, а потім Ворзеля, Бучі. Встановлені особи начальника штабу, його заступника, інших офіцерів, сержантський і рядовий склад. Дехто з них вже публікує селфі з тимчасово окупованої Київщини та на фоні техніки з символом «V».

Ці списки ідентифікованих окупантів вже передали правоохоронцям, які розслідують геноцид. Дехто зі свідків уже розпізнав обличчя російських катів, повідомляють розслідувачі.

Начальник штабу — майор Алєксандр Кондратьєв, 31 рік. Служить начальником штабу 37-ї мотострілецької бригади. Родом із Західного Сибіру, зараз проживає в місті Кяхта на кордоні з Монголією, де розташована його бригада. Має дружину.

Якраз в період вторгнення, 12 березня, майор опублікував на аватарці картинку з символом окупантів «V» і написом «вера, правда, победа».

Капітан Алєксандр Холявін, народився 24 червня 1996 року. Служить на посаді заступника начальника штабу. Вказує, що закінчив московське вище військове командне училище. Публікує фотографії з армії та з навчання у військовому училищі.

Також відомі особи ще кількох командирів взводів та відділень.

Старший лейтенант Олєг Крікунов, 33 роки, командир взводу. Народився і виріс в Забайкаллі, після школи навчався в інституті фізичної культури. Потім пішов служити в армію.

Старший лейтенант Владімір Сундупов. Служить на посаді командира взводу. Проживає в столиці Бурятії Улан-Уде.

Старший лейтенант Дмітрієв Віталій, служить на посаді командира взводу. Вказує, що проживає в столиці Бурятії Улан-Уде.

Сержант Олег Батуєв. Служить на посаді командира відділення. Вказує, що проживає в місті Казань.

Сержант Антон Кауров. Народився 24 серпня 1986 року, проживає в місті Улан-Уде. В бригаді служить на посаді командира відділення, командира бойової машини.

Загалом у списку близько 50 прізвищ бійців 37-ї мотострілецької бригади.

Фото: Фейсбук