Струєв катував двох цивільних чоловіків під час окупації Київщини, повідомляє пркоуратура.

Броварська окружна прокуратура повідомила про підозру командиру розвідувальної роти розвідувального батальйону 15-тої окремої мотострілецької бригади Антону Струєву. Журналісти “Схем” з’ясували деякі деталі його біографії.

Російського окупанта підозрюють у жорстокому поводженні з мирними жителями у селі Мокрець Броварського району Київської області.

Прокурори спільно з іншими правоохоронцями встановили, що загарбник незаконно утримував щонайменше двох цивільних чоловіків у підвалі, допитував їх та сильно бив.

Зі слів постраждалих, почав з’ясовувати, чи вони не є «бандерівцями» або «нациками». На відповідь «ні», почав допитував бранців, щоб отримати інформацію про українських військових. Дістав тактичні рукавиці – і почав бити. Одному зламав ніс. Іншого – вдарив у щелепу. Змушував обох роздягатися, шукав татуювання «націоналістичної спрямованості». Відпустили побитих чоловіків в той же день, коли командир поїхав” — йдеться в матеріалі.

Струєву — 29 років, позивний «Беркут».

В одному з сюжетів на російському ТБ його навіть встигли «героїзувати» за участь у війні, яку продовжують називати «спецоперацією».

Дружина Анастасія, в соцмережах під дівочим прізвищем Гальцева, вітаючи Струєва з днем народження, побажала завжди «досягати своєї мети».

На прохання «Схем» користувач в «Одноклассниках» запитав у дружини та родичів Струєва, чи відомо їм, з якою метою він воював в Україні і про те, що він катував мирних жителів. Вони прочитали повідомлення, але не відреагували.

Брат Струєва – Євген, який працює в «Гильдии кузнецов Оренбуржья», взяв слухавку і на запитання про брата відповів: «На*ер послать сразу вас?», а потім пригрозив передати номер журналіста в ФСБ.

Також Генпрокуратура повідомила про підозру ще трьом військовим 64 бригади рф за звірства в Бучі.

Фото: “Схеми”