Окупант і його дружина швидко заблокували свої соцмережі.

Журналісти «Схем» ідентифікували подружжя, яке у своїй розмові обговорювало зґвалтування українок.

Чоловік — 27-річний Роман Биковський, у минулому строковик росгвардії, також служив у полку, що брав участь в анексії Криму. З початком повномасштабного наступу на Україну воює на Херсонщині.

Биковський, судячи з усього, уклав контракт з Міністерством оборони РФ не пізніше лютого 2018-го.

Розслідувальна група Conflict Intelligence Team допомогла з’ясувати, де саме служив Биковський – за емблемою на шевроні. Це – 108-й гвардійський десантно-штурмовий Кубанський козачий ордена Червоної Зірки полк (108 дшп).

Жінка — Ольга Биковська (у дівоцтві Пінясова), виховує їхню дитину в окупованому Криму.

Життєве кредо Биковської, судячи з профілю «ВКонтакте»: «Навчіться нікому нічого не розповідати. Ось тоді все буде добре». Там же жінка, яка радила чоловіку «ґвалтувати баб», вказала, що головне в житті для неї – це «сім’я і діти».

В неї є діти – у 2017 році вона стала матір’ю, про що повідомила публічно.

В соцмережах Ольга переважно демонструвала «цивільне» життя чоловіка, у 2016 році вона все ж запостила його фотографію із радісним – «дочекалася». Вочевидь, зі служби.

Схоже, родина Биковських живе в Криму.

Журналісти зв’язались з Биковськими. Роман підтвердив, що це його ім’я та прізвище, а на запитання, чи залишається він ще на Херсонщині, відповів, що «ні». Повідомив, що знаходиться у Севастополі. Дізнавшись, що йому телефонує журналіст, Биковський заявив, що голос на записі СБУ – не його. При цьому його голос – такий же, як на перехопленнях правоохоронців.

Ольга підтвердила журналістам, що її чоловік перебуває у Севастополі, уточнивши, що він лікується у шпиталі після поранення. Де саме – каже, що не знає. Після цього Ольга Биковська перервала розмову та скидала подальші дзвінки. На повідомлення у соціальних мережах ані Роман Биковський, ані його дружина більше не відповіли.

Нагадаємо, лише в Бучі на Київщині було зґвалтовано щонайменше 25 жінок, багато з них завагітніли.

Фото: Радіо Свобода