Судячи з них, солдати армії рф ненавидять українців і не соромляться називатися рашистами.

У школі села Кропивня біля Іванкова під Києвом рашисти залишили по собі українофобські «графіті» — написи образливого змісту, які вказують на справжні цілі «спецоперації» рф. Світлини показав в Фейсбук редактор Іванківської газети «Трибуна праці» Павло Смовж.

Світлини свідчать, що росіяни вже не цураються прізвиська «рашисти», і визнають фашистську сутність свого світобачення. Українців вони вбивають щиро, а не через «накази», як вважає багато громадян.

«У селі Кропивня я зафіксував дикунські… «графіті» на стінах школи, де орки три тижні базувалися, а пізніше, перед відступом, частково зруйнували приміщення. Ці написи виконані, безперечно, руками ще вчорашніх дітей, а сьогодні – одягнутих у рашистську уніформу й відправлених в Україну на вірну смерть недосвідчених вояків. З молоком і пивом та горілкою на губах і безкінечною порожнечею в зазомбованій путінськими «ящиками» голові…», – написав з обуренням журналіст.

Чоловік переконаний, що ворог прийшов «асвабаждать» Україну від набагато вищої культури, рівня мислення й побуту, від набагато більшої демократії, від набутих  українцями європейських цінностей.

Раніше ми писали про схожі нацистські написи в Гостомелі.

Фото: Фейсбук