Підприємці часто заважали комунальникам.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Управління з питань реклами КМДА.

До 30-річчя незалежності України фахівці виконують масштабне «очищення» вулиць міста.

Почали комунальники з вокзалу – роблять усе, аби Центральний вокзал та прилеглі території були з впорядкованим благоустроєм, озелененням, паркувальним простором та організованим дорожнім рухом.

Експерти з питань реклами зокрема перевірили законність розміщення всіх об’єктів зовнішньої реклами та демонтували все зайве на вказаній території.

У дописі комунальники розповіли, що саме ці демонтажні роботи були унікальними – жодного дня не відбулося без виклику поліції.

«Було й таке, коли поліція приїздила 5 разів за ніч! А одного разу ми за цілий день зняли лише 1 банер, адже його господарі погрожували, заважали й чинили усілякий опір. Ох, і складним в цей раз виявися шлях до охайних фасадів. Та ми, все ж таки, здолали всі перешкоди», – наголосили в Київрекламі.

Відтак, із 22 червня до 15 липня на фасадах біля залізничних вокзалів «Центральний» та «Південний» і на прилеглих вулицях демонтували 329 рекламних конструкцій.

Спеціалісти з реклами звернулися до всіх підприємців: «давайте поважати один одного, давайте не псувати красу міста, давайте співпрацювати!»

Деталі щодо правил оформлення вивісок – тут.

Фото: скріншот