Мамояни мали багато проблем з законом.

Працівниця київської прокуратури, яка у вівторок в Борисполі збила дитину на пішохідному переході  — Лілія Мамоян. Родина Мамоянів уже тривалий час веде боротьбу за забудову Поштової площі у Києві, повідомляє сьогодні Facebook-спільнота «Почайна».

Відомо, що Лілія Мамоян займає посаду начальника управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури Києва. Її чоловік — Артур Мамоян, його брат — Чоло Мамоян, власник кількох кафе на території Поштової площі (серед них — «Компот»), збудованих на місці пам’ятки історії та археології національного значення.

Работница прокуратуры, которая вчера сбила девочку в Борисполе – член семьи Мамоянов. Родной брат её мужа – Чоло Ашоевич…

Опубліковано Почайна Четвер, 15 жовтня 2020 р.

«Успіхи» Чоло Мамояна в бізнесі пов’язують з його дружбою з одіозним прокурором часів Віктора Пшонки – Олександром Гардецьким, який працював в Генпрокуратурі, а також очолював прокуратури декількох областей, в тому числі Київської. Чоло Мамоян має трьох синів.

«Один його син — Суто Мамоян, народний депутат від ОПЗЖ (ЗМІ його так само називають кримінальним авторитетом, а сам він представлявся власником «майбутнього» підземного ТРЦ на Поштовій площі).

Другий син — Рустам, колишній високопоставлений працівник Генпрокуратури (намагався зам’яти кримінальне розслідування за самозахоплення земель Поштовій площі для будівництва ТРЦ…)…

…а третій — Сергій прямо зараз балотується в депутати Київради від ОПЗЖ по Святошинському району під номером 1 в територіальному списку і номером 9 в загальноміському» — йдеться в публікації.

Представники спільноти «Почайна» запевняють, що члени родини Мамоянів спробують відстояти бізнес-інтереси своєї родини як у Верховній Раді, так і у Київраді. Зокрема — продовжать лобіювати будівництво торгового центру на Поштовій, де під час ремонтних робіт було знайдене поселення XII-XIII століття і де природозахисники вимагають зведення музею.

Зауважимо, що раніше ЗМІ писали про те, що всі згадані члени родини Мамоянів уже мали проблеми з законом. Зокрема, Сергія Мамояна звинувачують в тому, що в 2008 році він вбив двох людей на трасі Київ-Харків, врізавшись на своєму Mercedes в інший автомобіль. Суто Мамояна звнувачують у викраденні та побитті людини в 2007 році, а Рустама Мамояна (він же Рустам Сутко) — в «кришуванні» бандитизму.

Нагадаємо, інцидент у Борисполі стався 13 жовтня: 41-річна водійка Mercedes (Лілія Мамоян) збила дитину на пішохідному переході. Потерпілу шпиталізували, дівчинка жива і має травми середньої тяжкості; винуватицю ДТП затримало ДБР, але згодом відпустили. Мамоян свою провину визнала, заявивши, що «не побачила дитину за бусом».

Фото: скріншот ТСН