Вона розташована на вулиці Новопольовій у Солом'янському районі.

Прокуратура повернула у державну власність земельну ділянку столичного університету вартістю понад 34 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Спільними зусиллями ювенальних прокурорів столичної прокуратури та Подільської окружної прокуратури міста Києва виконано рішення суду про повернення у державну власність земельної ділянки площею майже 1 га по вул. Новопольова вартістю понад 34 млн гривень” — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що вказана земельна ділянка закріплена на праві постійного користування за Державним університетом інфраструктури та технологій. Рішення про її відчуження Київською міською державною адміністрацією, як розпорядником землі державної власності, не приймалось.

Разом з цим, на підставі підробленого свідоцтва про придбання на публічних торгах нерухомого майна, а також ухвали одного з районних судів Херсонської області земельна ділянка вибула із власності держави на користь фізичних осіб. Захищаючи інтереси держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про скасування рішень про державну реєстрацію права власності на вказану земельну ділянку, який судом задоволено в повному обсязі” — наголошують в прокуратурі.

На даний час зусиллями ювенальних прокурорів рішення суду було виконано – земельну ділянку повернуто у власність держави.

Фото: Фейсбук