Ділянку площею 0,18 га на вул. Академіка Заболотного продано за 3,4 млн грн.

У столиці відбувся успішний запуск земельний торгів. Перший лот – ділянку площею 0,1800 га у Голосіївському районі – продано за 3,439 млн грн. Про це повідомляє Департамент земельних ресурсів КМДА.

Ділянка розташована на вул. Академіка Заболотного, 160-Б.

Окрім того, Київська міська рада прийняла рішення про продаж на земельних торгах ще трьох земельних ділянок, які розташовані за адресами:

  • вул. Жулянська, 7 у Голосіївському районі м. Києва;
  • вул. Жулянська, 7-А у Голосіївському районі м. Києва;
  • пров. Рощинський, 2 у Солом’янському районі м. Києва.

Також ще 51 проєкт рішень знаходиться на розгляді Київської міської ради. Загальна площа – 21,6073 га, а очікувані надходження – понад 700 млн грн.

Департамент завершує підготовку вказаних лотів для проведення земельних торгів, початкова ціна становить понад 13 млн гривень.

Нагадаємо, що оголошення із зазначенням дати та місця проведення земельних торгів публікується на офіційному веб-сайтіцентрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.

Як підкреслили у Департаменті земельних ресурсів, земельні торги є ефективним способом наповнення міського бюджету, а також забезпечують прозорість у сфері земельних відносин та підвищують рівень конкурентоспроможності міста.

Фото: піксабей