Якою буде початкова вартість, поки невідомо.

Фонд гарантування вкладів планує з березня цього року виставляти на електронні торги активи неплатоспроможного банку «Аркада». Про це повідомляє прес-служба ФГВО.

Зокрема, на аукціон будуть виставлені 34 земельні ділянки під Києвом – у містах Буча та Бровари, а також у селищі Михайлівка-Рубежівка Києво-Святошинського району.

На межі Бучі буде запропоновано 12 ділянок площею 72,6 га; цільове призначення – будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Зазначається, що ділянки межують між собою та утворюють великий масив.

Ще 19 ділянок площею 159 га знаходяться у селищі Михайлівка-Рубежівка (призначені для ведення особистого селянського господарства), 3 ділянки площею 9,9 га — у Броварах (це землі житлової забудови та розміщення об’єктів інфраструктури).

«Виставлені на продаж ділянки є привабливим об’єктом інвестування, особливо для компаній, які працюють у сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості, а також в аграрному секторі» — йдеться у повідомленні.

А тим часом КМДА готує меморандум зі Stolitsa Group Молчанової про добудову об’єктів «Аркади».

Фото: Фейсбук