Президент Володимир Зеленський спростував заяву прессекретаря російського диктатора путіна дмітрія пєскова про те, що Україні нібито передано російський проєкт документа.

Про це він заявив на спільній із головою Євроради Шарлем Мішелем пресконференції у Києві, пише LIGA.net.

“Нічого про це не чув, точно нічого не бачив, впевнений, що нам нічого не передали”, – сказав Зеленський.

Раніше пєсков у коментарі про перебіг переговорів заявив: “Наразі українській стороні передано наш проєкт документа, який включає абсолютно чіткі вироблені формулювання. М’яч на їхньому боці, чекаємо на відповідь”.

“М’яч на нашому боці? Я раніше непогано грав у футбол. Там які правила? Потрібно, щоб було дві команди та м’яч. Тут, мені здається, що пан пєсков сам із собою грає у футбол. Але на такі серйозні речі з ними точно не грають. Потрібно ставитись дуже серйозно. Тому ми обов’язково покажемо, як ми б’ємо по воротах, як тільки нам дадуть м’яч”, – сказав президент.

Після цієї заяви радник глави Офісу президента Михайло Подоляк зазначив у коментарі, що “росіяни надто часто використовують публічні заяви лише як елемент обов’язкового тиску”.

Водночас, Зеленський заявив, що відносини України та західних партнерів щодо постачання необхідного озброєння потеплішали.

“У нас справді потеплішали, я б використав саме такий термін, відносини із Заходом щодо озброєння. Вони стали більш зрозумілими щодо термінів постачання тієї чи іншої зброї. Я за це вдячний. Не готовий говорити, коли і скільки літаків до нас прилітає, не готовий говорити про деталі того, що прилітає, скільки нам чого вистачає чи ні”, – сказав Зеленський, зазначивши, що це питання національної безпеки.

Фото: Фейсбук