Президент України провів перемовини з головною операційною директоркою Facebook Шеріл Сендберг та віцепрезидентом компанії Ніком Клеггом.

Президент України Володимир Зеленський запропонував керівництву американської соціальної мережі Facebook розглянути можливість відкриття офісу компанії в Україні.

Як повідомляє прес-служба глави держави, Зеленський провів відеоконференцію з головним операційним директором компанії Шеріл Сендберг і віце-президентом Ніком Клеггом і запросив представників Facebook відвідати форум “Дія. Саміт”, який відбудеться в Києві 29 листопада.

“Це було б серйозною підтримкою digital-напрямку в Україні. Ми впевнені, що будемо першими в Європі з реалізації всіх цифрових послуг. Ваш приїзд був би дуже хорошим сигналом”, – наголосив президент.

За словами головного операційного директора Шеріл Сендберг, “Facebook прагне надавати кращі послуги і підтримку українським користувачам”.

“Це відображується в різних діях компанії, включно з нещодавнім запуском Facebook AMBER Alert в Україні, і ми сподіваємося в майбутньому зміцнити нашу співпрацю”, – зазначила вона.

Також учасники відеоконференції обговорили питання відкриття R & D-центру Facebook в Україні.

Крім того, Зеленський ознайомив представників Facebook із ключовими досягненнями України у впровадженні цифровізації і кроками в напрямі вдосконалення податкового та правового режиму для IT-компаній.

Нагадаємо, раніше Зеленський обговорив з генеральним директором Apple Тімом Куком українізацію помічника Siri. 

Фото: unsplash