Звідти президент проводить наради та віддає розпорядження.

Про це розповів радник голови Офісу президента, а раніше — консультант кримінального авторитета Іванющенка та олігарха Льовочкіна, Михайло Подоляк. Його слова наводить «Українська правда».

За словами Подоляка, попри хворобу Зеленський продовжує працювати.

«Все досить строго, регламентовано протоколом. Вони знаходяться в Феофанії. Там є обладнаний спеціальний кабінет, в якому президент може проводити наради. Ось сьогодні проводив багато селекторних нарад. Єдине обмеження – це ізоляція, нікого немає поруч. Тобто, ніхто з помічників чи не знаходиться біля президента або біля голови Офісу, вони знаходяться в комунікаційному офлайні» — розповів радник.

Також Подоляк розповів, що Зеленський та Єрмак лежать в окремих палатах і спілкуються лише телефоном:

«Вони знаходяться окремо, у кожного свій бокс. По суті, у президента палата зі спеціальним зв’язком. У Андрія Борисовича (Єрмака – ред.) окрема палата. Вони комунікують, звичайно, але в телефонному режимі».

Також Зеленський начебто не бачиться з родиною, бо суворо дотримується карантину.

Нагадаємо, про те що президент Зеленський захворів на коронавірус, стало відомо у понеділок, 9 листопада. Його речниця Юлія Мендель написала у соцмережах, що глава держави отримав позитивний результат тесту і «на жаль, почувається добре».

А вчора Кабінет міністрів впровадив в Україні карантин «вихідного дня».

Фото: фейсбук