Колишній та нинішній президенти знову сваряться.

Президент Зеленський розкритикував колишнього главу держави Петра Порошенка за те, що його спортивний клуб «5 елемент» порушив карантин «вихідного дня». Про це чинний гарант заявив у своєму відеозверненні в Facebook.

Спочатку Зеленський підтвердив, що з Нацполіції звільнено чиновника, син якого також порушив карантин у своєму розважальному закладі. Потім, не називаючи імені, звернувся до власника клубу «5 елемент» з пропозицією вирішити, «рятівник він, чи комерсант».

«Ми не будемо діяти за принципом «друзям все, а ворогам – локдаун», санкції за порушення вихідного дня будуть однакові для всіх, це стосується і власника фітнес-клубу «5 елемент». З одного боку кричите, що ситуація з розповсюдженням COVID критична, з іншого сприяєте цьому. Ви, треба вирішити, або рятівник, або комерсант. І раджу не витрачати кошти на ботоферми, які мають говорити про політичні переслідування опозиції. Краще зберегти гроші на оплату штрафів» — заявив Зеленський після чого традиційно перейшов на звинувачення у розкраданні бюджету «попередниками».

«Треба буде 100 штрафів – буде сто. Будемо в бюджет повертати усе, що ви вкрали за попередні роки» — сказав він.

Порошенко з відповіддю не забарився. У своєму Facebook він назвав звернення опонента «агонією» і пригадав йому скандал з проектом «Велике будівництво».

«…про «повернути вкрадене з бюджету», тут ви абсолютно праві. Ваш міністр Уманський якраз сьогодні розповів про ваше Велике крадівництво» — написав колишній президент.

Нагадаємо, 14 листопада колишній радник голови Офісу президента Ігор Уманський, який перед тим звільнився з посади, заявив, що гроші із «ковідного фонду», які направили на будівництво доріг, «освоїв дорожній картель» та звинуватив владу у «втраті адекватного сприйняття реальності».

Також нагадаємо, що в спортивному клубі «5 елемент» вважають, що не порушили карантин «вихідного дня» — в закладі кажуть, що надають послуги з реабілітації із дотриманням всіх санітарних вимог, а це нібито не суперечить постанові уряду про карантин.

Додамо, що Зеленський нині лікується від коронавірусу у Феофанії, звідти він і записував своє звернення.

Фото: фейсбук