Законом передбачається також виплата з часткового безробіття не лише на період карантину через СOVID-19, а й у разі інших захворювань чи надзвичайної ситуації в Україні.

Про це повідомила прес-служба глави держави.

Йдеться про Закон «Про внесення змін до статті 47-1 Закону України «Про зайнятість населення» щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину та/або надзвичайної ситуації, встановлених Кабінетом Міністрів України» № 1212-IX, який Верховна Рада ухвалила 4 лютого 2021 року.

«Чинне українське законодавство передбачає надання допомоги з часткового безробіття на період карантину для застрахованих осіб, які втратили частину доходу через обмежувальні заходи, пов’язані з протидією поширенню COVID-19. Згідно із законом, який підписав глава держави, допомога з часткового безробіття може надаватися не лише на період карантину, спричиненого коронавірусом, а й у разі інших захворювань чи надзвичайної ситуації на території України», – уточнили в прес-службі.

Визначати порядок надання допомоги по безробіттю на період карантину чи надзвичайної ситуації, розмір допомоги та строк надання, а також порядок повернення коштів, спрямованих на фінансування такої допомоги. має право Кабінет міністрів України.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, 24 лютого на засіданні Київради депутати підтримали подовження пільг для підприємців столиці, що несуть збитки через обмеження, запроваджені в зв’язку з пандемією коронавірусу.

Фото: pixabay