Україна 24 серпня відзначає 31 річницю з Дня проголошення Незалежності. З цієї нагоди президент Володимир Зеленський звернувся до суспільства.

“Пів року тому Росія оголосила нам війну. 24 лютого вся Україна почула вибухи та постріли. І 24 серпня не мала почути слів: “З Днем Незалежності”. 24 лютого нам казали: “У вас немає шансів”. 24 серпня ми кажемо: з Днем Незалежності, Україно!” — сказав Зеленський.

“Ми зустрічаємо цей день у різних місцях. Хтось – в окопах і бліндажах, у танках і БМП, на морі й у повітрі. Б’ється за незалежність на передовій. Хтось – у дорозі, в авто, вантажівках і потягах. Б’ється за незалежність, доправляючи необхідне тим, хто на передовій. А хтось – у смартфоні чи за комп’ютером. І теж б’ється за незалежність – збираючи кошти, щоб тим, хто в дорозі, було що везти тим, хто на передовій”, — сказав президент.

У цьогорічному привітанні президента з Днем Незалежності отримав подовження минулорічний перформанс з дівчинкою. 2021 року вона взяла участь у театральній постановці про ключові етапи розвитку України. Цьогоріч вона проходить повз кадри ракетних обстрілів російськими військами, повз руйнування і повз протести проти РФ.

Також дівчинка йде разом із ЗСУ, що відвойовують території, завдаючи ударів окупантам.

Мета України — це перемога, а Крим та Донбас будуть звільнені, “яким би не був цей шлях”, наголосив президент у зверненні.

Фото: Відкриті джерела