Також, президент України сказав польському колезі, що це можливо їх остання зустріч.

Про це президент Польши Анджей Дуда розповів виданню Polska Times.

За його словами, Володимир Зеленський сказав йому, що Росія атакує Україну впродовж найближчих кількох годин. Він зауважив, що тоді вони мали не тільки розуміння, що це мало закінчитися конфліктом, тому що ніхто просто так не стягує стільки військ, як це зробила Росія, а й дані розвідки.

“Я був у Києві за кілька годин до нападу; і ми залишили Україну буквально за кілька годин до нього. На прощання Володимир Зеленський сказав мені, що впевнений, що Україна буде атакована впродовж найближчих кількох годин”, – згадав він.

Дуда описав цю зустріч, як дуже зворушливу зустріч і дуже зворушливий момент для мене.

“Я почув від нього: “Росіяни думають, що ми не воюватимемо, але вони помиляються. У нас є досвідчені солдати, які воюють 8 років, добре знаються на боях. Це зовсім інша Україна та зовсім інша українська армія, ніж та, що була у 2014 році”, – розповів польський президент.

Наприкінці візиту Зеленський сказав, що можливо, вони зараз бачаться востаннє. “Я щиро боявся, що більше його не почую. У нас міцні відносини, побудовані цією війною на виключно твердому ґрунті”, – наголосив Дуда.

Він також зауважив, що Зеленський наголосив, що Росія, якщо нападе, дізнається, що таке хоробрість українців.

Фото: Фейсбук